HAMPA

درباره ما

شرکت هم اندیشان پاک آمارد(همپا) به عنوان اولین شرکت تخصصی مدیریت پسماند و عضو پارک علم و فناوری مازندران، مأموریت دارد از طریق تفکیک انواع پسماند از مبدأ، بازیافت آن، انواع فعالیت های مربوط به محصولات سالم منطبق بر تنوع زیستی با بهره برداری از دانش بومی و مدرن، خرید مواد اولیه و فروش محصولات، طراحی نرم افزارها و اپلیکیشن‌های مرتبط با پسماند و ساخت دستگاه‌های مربوط به حوزه پسماند، گام‌های نوین و تازه‌ای بردارد.

شرکت هم اندیشان پاک آمارد(همپا) تلاش می‌کند تا به موضوع پسماند به صورت ریشه‌ای و بنیادی بپردازد. ما دست دعوت و یاری به سوی همه‌ی دوستانی دراز می‌کنیم که دارای ایده‌ها و توانایی‌های بالقوه‌ای در این زمینه باشند.

متخصصین شرکت همپا در نظر دارند تا با همکاری شما عزیزان به شیوه‌ای اساسی و کاربردی به موضوع تفکیک پسماند از مبدأ و ساماندهی پسماندهای تر بپردازند. در این راستا، ما در نظر داریم با کمک و همفکری شما هنرمندان و ایده‌پردازان، مفاهیم جدیدی نظیر هنرهای پسماندی، بهیافت، خشکماند و… را شاخص نماییم.

خوشحال می‌شویم که با یاری شما هموطنان عزیز، بتوانیم سمن‌های فعال را شناسایی و ترغیب به پیگیری و حل مسائل مرتبط با موضوع پسماند کنیم. برای اولین بار، بر آن شدیم تا پلتفرمی ایجاد کنیم که با حمایت تمامی دوستان تولید کننده و فعال این عرصه، محصولات مرتبط با پسماند را در آن به فروش برسانیم.

هم اندیشان پاک آمارد(همپا) حاصل تلاش جمعی دغدغه‌مند و مردمی می‌باشد که با همراهی و یادآوری نقش و مسؤولیت اجتماعی تک تک افراد جامعه در راستای ترویج سبک زندگی پاک و کم پسماند کمک کنند تا زمین جای بهتری برای زندگی آیندگان باقی بماند.

تیم ما را بهتر بشناسید

مهدی فرامرزیان
عضو اصلی هیئت مدیره
روزبه فاطمی پور
عضو اصلی هیئت مدیره
الهه دبیریان
مدیر عامل
زینب دبیریان
نایب رئیس هیئت مدیره
نرگس مهدئی
رئیس هیئت مدیره
الهه دبیریان
مدیر عامل
زینب دبیریان
نایب رئیس هیئت مدیره
نرگس مهدئی
رئیس هیئت مدیره
مهدی فرامرزیان
عضو اصلی هیئت مدیره
روزبه فاطمی پور
عضو اصلی هیئت مدیره